Semerkand Takvimi Yeni

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.7 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Semerkand
Semerkand Takvimi mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve tüm namaz saatlerinde uygulamanız sizlere hatırlatmalar yaptın.

Semerkand Takvimi mobil uygulaması hangi ülkeye veya şehre giderseniz gidin sizlere namaz saatler ve daha bir çok konuda destek olabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirmeniz mümkündür. Semerkand Takvimi mobil uygulaması sizlere namaz saatleri yaklaştığında hatırlatmalar yaparak kendinizi ayarlamanıza olanak sağlıyor.

Alarmlar için belirlenebilecek ezan sesleri, uyarı tonları ve bu alarmları sessize alma seçenekleri ile uygulamanızı özelleştirebilirsiniz. Çeşitli ölçülerde 4 farklı widget özelliği bulunuyor, bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Namaz vakti hesaplanmış konumlar için önceki yıllara ait takvim sayfalarını görebileceğiniz arşiv özelliği bulunan Semerkand Takvimi mobil uygulaması duvarlarımıza astığımız yaprak takvim mantığında geliştirilmiştir.

 Önceki veya sonraki bir tarihe ait takvim sayfasına kolayca gidebilir ve 100'ün üzerinde yeni ülkeye ve 3500'ün üzerinde yeni konuma ait namaz vakti hesaplanarak sizlere sunulur. İçinde bulunduğunuz yerin özel dini günleri hakkında da sizleri bilgilendirmeyi başaran Semerkand Takvimi uygulaması sizlere takvim sayfaları arasında kolayca dolaşabilme imkanı tanıyor. Özel sözlere ve o günün özelliğine uygulama üzerinden bakabilirsiniz. Uygulamamız sayesinde artık namaz saatlerini kaçırmayacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Semerkand Takvimi Yeni indir
DİĞER SÜRÜMLER